تاثیر حروف بزرگ در سئو سایت چقدر است

تاثیر حروف بزرگ در سئو سایت یکی از مباحثی است که اصلا در آموزش های سئو مورد توجه قرار نگرفته و کاربران نمیدانند که آیا حروف بزرگ در زبان نوشتاری آن ها بر سئو سایت تاثیری دارد یا خیر. بهتر است در ابتدا توضیحاتی کوتاه در این مورد با شما در میان بگذاریم و سپس در مورد اصل موضوع صحبت کنیم. در زبان فارسی حروف بزرگ و کوچک وجود ندارد اما در وب سایت هایی با زبان انگلیسی اگر قصد طراحی وب سایت دوزبانه داشته باشید کاملا این موضوع سوال برانگیز است.

تاثیر حروف بزرگ در سئو سایت چقدر است

سئو سایت مباحث بسیار پیچیده ای است که آموزش آن در یک مقاله و دو مقاله نمیگنجد و برای این منظور شما باید مقالات آموزشی بسیاری را مطالعه نمائید. اما در خصوص تاثیر حروف بزرگ در سئو سایت وردپرس یا غیر وردپرس اولین موضوع انگلیسی بودن زبان سایت است که در وب سایت های دو زبانه در صورتی که به دنبال سئو کردن سایت انگلیسی خود هستید باید توجه داشته باشید که نتایج جست و جو برای دو عبارت “Learn WordPress” و “learn wordpress” کاملا متفاوت است.

تاثیر حروف بزرگ در بهینه سازی مقالات سایت

پس از بررسی های بسیار متوجه شدیم که در اکثر مواقع محتوای موجود در گوگل در حالت نوشتاری با حروف بزرگ بسیار بیشتر از حروف کوچک است و در صورتی که شما مقالات خود را در وب سایت انگلیسی با حروف کوچک بنویسید زودتر و بهتر در گوگل ایندکس خواهد شد و میتوانید نتیجه بهتری در این زمینه بگیرید. البته این نتیجه گیری نسبی بوده و بر اساس تجربیات تیم تعمیراتچی وردپرس است.

 

آیا شما در این زمینه تجربیاتی دارید؟ نظر شما چیست؟ لطفا دیدگاه های خود را در زمینه تاثیر حروف بزرگ در سئو سایت با ما و کاربران تعمیراتچی وردپرس در میان بگذارید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

0 0 vote
Article Rating
مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!