فعالیت گوگل پلاس متوقف شد

بدون دیدگاه
  1. خانه
  2. اخبار
  3. فعالیت گوگل پلاس متوقف شد
به این محتوا امتیاز دهید!

توقف فعالیت گوگل پلاس ،فعالیت گوگل پلاس متوقف شد. شبکه اجتماعی گوگل موسوم به گوگل پلاس به فعالیت خود در روز دوم آپریل سال ۲۰۱۹ میلادی پایان داد و گوگل اعلام کرد که این شبکه اجتماعی دیگر مورد استفاده نیست. با توجه به این مورد نه تنها دیگر گوگل پلاس قابل استفاده نیست بلکه بک لینک گرفتن از دامنه گوگل نیز غیر ممکن شد. در ادامه بیشتر به جزئیات این خبر خواهیم پرداخت.

توقف فعالیت گوگل پلاس ، گوگل پلاس به آخر خط رسید

سرویس گوگل پلاس در ۲۸ ژوئن ۲۰۱۱ به‌طور آزمایشی آغاز به کار کرد. این شبکه به منظور رقابت با فیسبوک ایجاد شد و گوگل تلاش های بسیاری برای موفقیت آن در این سال ها انجام داد. اما این شبکه در نهایت نتوانست رقیبی جدی برای فیسبوک شود و در نهایت نیز از دسترسی خارج شده و بازنشسته شد و خبر توقف فعالیت گوگل پلاس امروز منتشر شد.

توقف فعالیت گوگل پلاس ، شبکه اجتماعی گوگل موسوم به گوگل پلاس غیرفعال شد

توقف فعالیت گوگل پلاس ، شبکه اجتماعی گوگل موسوم به گوگل پلاس غیرفعال شد

 

لو رفتن اطلاعات ۵۲ میلیون کاربر : دلیلی دیگر بر تعطیلی زودهنگام گوگل پلاس

در ابتدا و با توجه به اعلام وبلاگ گوگل این شبکه اجتماعی قرار بود در ماه اگوست سال ۲۰۱۹ تعطیل شود ولی نفوذ های مکرر امنیتی تیم مدیریت گوگل را برآن داشت تا ۹۰ روز زودتر به فعالیت این شبکه شکست خورده پایان دهد. بر اساس اعلام گوگل لو رفتن اطلاعات ۵۲ میلیون کاربر این شبکه که شامل پروفایل کاربران مثل نام، ایمیل، شغل، سن ومیشده یکی از دلایل عمده تعطیلی آن بوده است.

بک لینک گوگل پلاس به خاطره ها پیوست!

با تعطیل شدن این شبکه اجتماعی عملا دریافت بک لینک از دامنه گوگل غیر ممکن شد و کاربران دیگر نمیتوانند از این شبکه در سئو سایت و بهینه سازی سایت خود استفاده کنند و عملا یکی از پرقدرت ترین بک لینک ها در حوزه سئو دیگر قابل استفاده نیست. در صورتی که از گوگل پلاس لینک گرفته اید به سمت کنسول گوگل بشتابید!

با بسته شدن شبکه گوگل پلاس محتوای موجود در اکانت ها از بین میرود؟

پاسخ منفیست. با بسته شدن شبکه اجتماعی گوگل پلاس شما میتوانید با مراجعه به بخش دانلود اطلاعات پروفایل گوگل پلاس خود تمامی دیتاها را دانلود نموده و از پروفایل خود خارج کنید. اما در حال حاضر گوگل پلاس برای برند ها و کاربران عادی در دسترس نیست و با پیام زیر از شما خداحافظی کرده است:

توقف فعالیت گوگل پلاس ، شبکه اجتماعی گوگل موسوم به گوگل پلاس غیرفعال شد

توقف فعالیت گوگل پلاس ، شبکه اجتماعی گوگل موسوم به گوگل پلاس غیرفعال شد

مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!