نکات مهم در انتخاب و نصب افزونه وردپرس در سایت

دوستان افزونه وردپرس جدا نشدنی ترین حلقه در وب سایت های وردپرس است که شما هرچقدر هم که بخواهید یک سایت ساده را طراحی کنید نیاز به آن ها خواهید داشت و سیستم وردپرس به صورت کامل یکپارچه و تمام و کمال نیست و نیاز به نصب افزونه وردپرس به شدت حس میشود. اما در انتخاب این افزونه ها چه فاکتور هایی باید مد نظر قرار گیرد بسیار مهم است.

نکات مهم در انتخاب و نصب افزونه وردپرس در سایت

سیستم وردپرس بدون استفاده از افزونه ها نمی تواند یک سیستم جامع باشد و حتما برای این که شما بتوانید از این سیستم استفاده خوبی داشته باشید ، باید افزونه های بسیاری را نصب نمایید تا نیاز های خود را رفع کنید و این سیستم را برای خود شخصی سازی نمایید که همین موضوع امروزه وردپرس را به یکی از بهترین پلتفرم های مدیریت محتواوردپرس در جهان تبدیل کرده است.

مسلما زیاده روی در نصب افزونه وردپرس برای وب سایت دردسرساز بوده و بهتر است از تعداد معقولی افزونه در وب سایت خود استفاده نمایید ، حال شاید بخواهید حداکثر تعداد افزونه هایی که بهتر است روی سایت نصب شوند را بدانید اما میتوان این سوال رو به صورت بهتری بیان کرد که داشتن چه تعداد افزونه در وردپرس زیاد به حساب می آید؟ چرا که زیاد بودن افزونه میتواند سرعت سایت شما را بسیار کند کند.

دوستان عزیز وقتی که در مورد تعداد زیاد افزونه ها صحبت میکنیم منظور این است که باید شما به بررسی افزونه ها بپردازید و افزونه هایی را که به خوبی برنامه نویسی شده اند را برای وب سایت خود انتخاب کنید و نه افزونه هایی را که معیوب هستند. باید به نکات زیر برای انتخاب افزونه ها دقت نمایید :

نکات مهم در انتخاب افزونه های وردپرس

 • تولید کنندگان افزونه
  آیا از افراد یا شرکت هایی که قابل اعتماد هستند افزونه خود را دریافت می کنید و افزونه های قبلی که از این شرکت استفاده کرده اید قابل اطمینان هستند؟
 • آمار
  شما باید بررسی نمایید که چه تعداد از افراد از این افزونه استفاده می کنند و چه امتیازی به این افزونه داده اند؟
 • پشتیبانی
  باید بررسی نمایید که ایا تولید کننده افزونه به خوبی از محصولات خود پشتیبانی می کند چرا که پشتیبانی محصول بسیار مهم است.
 • توضیحات و راهنمایی
  باید بررسی کنید که آیا تمامی اطلاعات از قبیل کاربردها و ترفندهای مربوط به افزونه و نحوه تنظیمات و … توسط ارائه دهنده به خوبی توضیح داده شده است؟
 • محیط کاربری
  باید بررسی نمایید که آیا محیط کاربری افزونه به گونه ای هست که با آن به خوبی کار کنید و در عرض زمان کوتاهی کار با افزونه را یاد بگیرید؟

 

در نهایت نباید فراموش کنید که لازم است که زمان آخرین آپدیت ارائه شده توسط تولید کننده را هم بررسی نمایید، حتما اگر افزونه ای که می خواهید در وب سایت نصب کنید از آیتم های بالا نمره مثبت دریافت کرده باشد نه تنها در وب سایت شما نقش منفی نخواهد داشت بلکه تاثیرگذاری مثبتی بر روی طراحی وب سایت شما نیز میتواند داشته باشد.

0 0 vote
Article Rating
مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!