آموزش تخلیه زباله دان وردپرس بدون افزونه در یک مرحله

  1. خانه
  2. طراحی سایت
  3. آموزش وردپرس
  4. آموزش تخلیه زباله دان وردپرس بدون افزونه در یک مرحله
به این محتوا امتیاز دهید!

تخلیه زباله دان وردپرس همیشه یکی از دغدغه های کاربران تازه کار وردپرس بوده و هست و این کاربران پس از طراحی سایت و اتمام پروژه نمیدانند که چگونه باید موارد اضافی را که در زباله دان وردپرس جمع شده به یکباره تخلیه کنند. بدین منظور به حذف یک به یک موارد در زباله دان وردپرس روی می آورند. اما در این آموزش بررسی میکنیم که چگونه میتوانید زباله دان وب سایت وردپرس خود را به یکباره تخلیه کنید چرا که این کار در بهبود امنیت سایت شما نیز مفید است.

آموزش تخلیه زباله دان وردپرس بدون افزونه در یک مرحله

دوستان عزیز معمولا شما هر چیزی که در وب سایت هست و از دید شما مورد استفاده نیستند از جمله نظرات بی ربط و مطالبی که به اشتباه نوشته شده اند و یا نظرات تکراری و …. به زباله دان منتقل می کنید تا بخش نظرات و یا مطالب وب سایت مرتب باشد و موارد بی استفاده در آن نباشد تا شما هم بهتر بتوانید وب سایت را مدیریت کنید. حال اگر این زباله دان پنل وردپرس شما بیش از حد پر شود ، باعث می شود که حجم بسیاری از وب سایت شما را تصرف کرده و از نظر حجم مشکلاتی برای شما ایجاد شود.

نخلیه زباله دان وردپرس با قطعه کد

اما حذف دیتاها در وردپرس میتواند بسیار زمان بر باشد و شما باید راهی داشته باشید تا یکباره زباله دارن وردپرس را تخلیه کنید. نگران نباشید شما می توانید قطعه کد زیر را در قالب وردپرس خود قرار بدهید تا در یک دوره زمانی n روزه زباله دان را خالی نمایید ولی به صورت خودکار در قسمت عدد ۱۰ میتوانید بازه زمانی مورد نظر را قرار دهید :

define('EMPTY_TRASH_DAYS', 10 );

همانطور که در قطعه کد بالا مشاهده می کنید در دوره زمانی ده روزه زباله دان به صورت خودکار تخلیه می شود ، به همین راحتی !!!! فقط تهیه نسخه پشتیبان از قالب وردپرس را فراموش نکنید .امیدوارم از این آموزش وردپرس استفاده لازم رو ببرید.

موفق و موید باشید

مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!