فعالیت شبکه اجتماعی کلوب متوقف شد

  1. خانه
  2. اخبار
  3. فعالیت شبکه اجتماعی کلوب متوقف شد
به این محتوا امتیاز دهید!

شبکه اجتماعی کلوب پس از ۱۲ سال فعالیت خود را به زودی متوقف خواهد کرد.
شبکه اجتماعی کلوب یکی از نخستین شبکه های اجتماعی ایرانی بود که ۱۲ سال قبل فعالیت خود را در یک تیم ۳ نفره آغاز کرد و در این سال ها با تکیه بر قدرت موجود خود و همچنین علاقه جوانان به آن به فعالیت خود ادامه داد اما پس از ۱۲ سال محمد جواد شکوری مقدم بنیان گذار این شبکه از توقف فعالیت آن در ماه آینده خبر داد.

فعالیت شبکه اجتماعی کلوب متوقف شد

محمد جواد شکوری مقدم بنیان گذار کلوب که مدیریت وب سایت های آپارات، فیلیمو، میهن بلاگ را نیز بر عهده دارد وبلاگ رسمی خود این خبر را به شرح زیر اعلام کرد:

۱۲ سال قبل، یک تیم سه‌نفره‌ جوان و باانگیزه با ظهور مفهوم شبکه‌های اجتماعی در دنیای دیجیتال، شروع به توسعه‌ دادن یک شبکه اجتماعی بومی و کاملا حرفه ای، با الگوبرداری از شبکه های اجتماعی غیر ایرانی آن زمان کردند. این شبکه اجتماعی کلوب نام گرفت و امروز بیش از ۱۲۰ هزار محتوا در هفته در ان منتشر شده و ۱۲۰۰ نفر در آن اشتغال دارند.

فعالیت شبکه اجتماعی کلوب دات کام متوقف شد

شکوری مقدم همچنین در خصوص متوقف شدن فعالیت شبکه اجتماعی کلوب افزود:

کشور عجیبی داریم، زمان که می‌گذرد دغدغه‌های گذشته به مزاح و شوخی تبدیل می‌شود، باورتان می‌شود بسیار از کار ها و اعمالی که پیشتر کاملا جدی دنبال میشد و به آن ها بها داده میشد پس از گذشت یک دهه، امروز به لطیفه تبدیل شده‌اند، ماجرا و مشکلات آن روز ما هم امروز به لطیفه می‌ماند.

 

وی صحبت های خود را اینگونه پایان داد:

نگهداری شبکه اجتماعی کلوب دات کام با شرایط فعلی، محدودیت‌ها و عدم تمایل به توسعه‌ی آن بیش از این شدنی نیست و تصمیم بر متوقف کردن فعالیت آن تا انتهای فص پاییز گرفته شده است. از کاربران عزیز و همراهان قدیمی این سرویس پوزش می‌طلبیم و تقاضا داریم در این فرصت تا انتهای فصل پاییز اطلاعات خود را از روی این شبکه برندارند.

مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!