الگوریتم گوگل دنس چیست و چه تاثیری بر سایت دارد

الگوریتم گوگل دنس چیست. رقص گوگل یا گوگل دنس یکی دیگر از الگوریتم های مهم گوگل است که کمتر به آن توجه میشود. اما در برخی منابع ذکر شده است که گوگل به صورت مستقیم وجود یا عدم وجود این الگوریتم را تایید نکرده است همانند دیگر روش ها و الگوریتم های اصلی و اساسی گوگل. الگوریتم گوگل دنس ممکن است سبب افزایش یا کاهش آمار بازدید یک سایت شود که توجه به این الگوریتم بسیار مهم است. برای اینکه با عملکرد و تاثیر بیشتر گوگل دنس بر روی سایت خود آشنا شوید، ادامه مطالب را مطالعه کنید.

الگوریتم گوگل دنس چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد

الگوریتم گوگل دنس معیار سنجشی است که برای مدتی سایت و یا برخی از ایندکس های آن را از نتایج جستجو حذف می کند. این عمل گوگل دنس باعث افزایش و یا کاهش رتبه سایت می شود. اما باید توجه داشته باشید که هر تغییر در رتبه به دلیل گوگل دنس نیست! احتمال این وجود دارد برخی از سایت با روش های سئو کلاه سیاه برای مدتی به رتبه بالایی دست یابند. اما برای اینکه شما رنک سایت تان را کنترل کنید، بهتر است هرچند وقت یکبار با بررسی سایت مشکلات آن را رفع کنید.

اما اگر سایتی مورد محک الگوریتم گوگل دنس قرار گرفت، نباید از ابتدا به بهینه سازی سایت دست بزنید و یا بک لینک هایی خریداری کنید. بلکه در این زمان همانند قبل به تولید محتوا بپردازید تا از این آزمون موفق بیرون آیید. پس از انجام آزمایش کامل توسط گوگل ، وب سایتی که تمامی موارد سئو را رعایت کرده، رتبه بالایی را بدست می آورد. باید در ابتدا توجه داشته باشید که گوگل دنس در ابتدای کار سایت در اکثر مواقع موجب بروز مشکلات میشود و پس از مدتی این موارد رفع خواهد شد.

تاثیر الگوریتم گوگل دنس بر سایت های جدید و نو

سایت هایی که دامنه جدیدی خریداری کرده اند و به تازگی راه اندازی شده اند. یا وبسایت هایی که از روش های سئو کلاه سیاه برای کسب رتبه بالا استفاده می کنند و سایت هایی که از کلمات کلیدی جدید استفاده می کنند که موقعیت آنها در گوگل ثابت نیست، احتمالا تحت تاثیر گوگل دنس قرار میگیرند. اما وب سایت هایی که به خوبی بهینه شده اند و هدف آنها تنها تولید محتوای بهینه برای کاربران شان است، تحت تاثیر الگوریتم گوگل دنس قرار نمی گیرند.

الگوریتم گوگل دنس آزمایشی برای وب سایت ها جهت شناسایی سایت هایی با سئو خوب و بد، و رتبه بندی مناسب آنها است. اگر شما سایت تان را به درستی بهینه و بک لینک خریداری نکرده باشید، چندان تحت تاثیر این آزمایش قرار نمی گیرید. اما به این نکته توجه داشته باشید برخی از وبسایت ها با دامنه جدید، امکان دارد دچار سندباکس گوگل شده باشند و نه گوگل دنس که در این مورد نیز میتوانید مقاله سند باکس گوگل چیست را مطالعه نمائید.

شما درباره الگوریتم گوگل دنس اطلاعاتی دارید؟ آیا وب سایت شما تحت تاثیر این آزمون گوگل قرار گرفته است؟ لطفا دیدگاه و تجربیات خودتان را با ما و کاربران تعمیراتچی در میان بگذارید. توجه داشته باشید که در این میان ممکن است شما برای گذر از این مشکلات نیاز به یک پشتیبان وردپرس حرفه ای و خدمات پشتیبانی سایت داشته باشید برای این منظور میتوانید پلن های پشتیبانی سایت وردپرسی را مطالعه نمائید.

0 0 vote
Article Rating
مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!
guest
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
آرگان
آرگان
24 مارس 2018 7:54 ب.ظ

خوب بود اتفاقی از گوگل اومدم اینجا ولی خوب بود برای دوستم فرستادم اونم دنبالشه اونم بیاد ببینه

ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود خداروشکر که راحت چیزی که میخواستم پیدا کردم

ممنون

کوتاه سازی لینک
کوتاه سازی لینک
20 آوریل 2018 4:12 ب.ظ

سلام ممنونم مطلب فوق العاده ای بود

فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!