سندباکس گوگل چیست و راه های خروج از سندباکس گوگل

سندباکس گوگل یک امتحان دشوار برای وب سایت های تازه تاسیس است! منظور از وب سایت های تازه تاسیس دامنه های تازه است و نه وب سایت تازه روی دامنه قدیمی. دامنه های اینترنتی از زمانی که شروع به فعالیت می کنند در سندباکس گوگل به مدت ۱ تا ۶ ماه قرار می گیرند. اما در زمانی که سایت در سندباکس گوگل قرار دارد، به آن توجهی نشود، پس از خروج از سندباکس، سایت رتبه بالایی را کسب نخواهد کرد. در ادامه توضیحاتی درباره سندباکس گوگل و نکات مهم آن برای شما بیان می کنیم و راه های خروج از سندباکس گوگل مورد بررسی قرار میگیرد.

سندباکس گوگل چیست و راه های خروج از سندباکس گوگل

گوگل، همانطور که میدانید سایت هایی که دارای بهترین محتوا در زمینه کاری خود هستند را در رتبه های بالاتری نشان می دهد. حال اگر وب سایتی محتوای باکیفیت داشته باشد در زمان کوتاهی از سندباکس گوگل خارج می شود و به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. این جعبه شنی گوگل مانع از رتبه گرفتن وب سایت های تازه کار بر روی برخی از کلمات کلیدی که رقابت بالایی دارند، می شود. شاید بپرسید دلیل انجام این کار چیست؟ گوگل با انجام این کار از رتبه دادن به وب سایت های اسپم جلوگیری می کند. اگر محتوای سایتی کپی شده و دارای کیفیت بالایی نباشد دیرتر از سندباکس گوگل خارج می شود. بنابراین باید بر روی محتوا و سئو سایت خود کار کنید.

زمانی که وب سایتی در سندباکس گوگل قرار دارد، گوگل در درجه اول اسپم نبودن سایت را بررسی می کند. وب سایت های اسپم، سایت هایی هستند که محتوایی ندارند و یا دارای محتواهای بی کیفیتی هستند و به هدف تبلیغات راه اندازی شده اند، یا وب سایت هایی که با خرید یا فروش لینک می خواهند رتبه های برتری را بدست آورند. در این صورت زمانی که وب سایتی در سندباکس گوگل قرار دارد، نباید از مطالب کپی شده، خرید و یا فروش لینک ها استفاده کرد، زیرا ممکن است وب سایت در کلمات کلیدی اصلی رتبه ای پیدا نکند و یا بعد از گذشت مدت زمان طولانی، رتبه ناچیزی را دریافت کند.

چطور از سندباکس گوگل خارج شویم؟

برای اینکه یک سایت هر چه زودتر از سندباکس گوگل خارج شود، باید محتواهای با ارزشی تولید کند و به بازاریابی محتوا در شبکه های اجتماعی بپردازد. روش دیگر استفاده از کلمات کلیدی افزوده یا Long tail keywords، برای کسب رتبه بالاتر توسط گوگل است، همانطور که گفته شد سندباکس گوگل، بر روی کلمات کلیدی اصلی که رقابت بالایی بر روی آنها است متمرکز است و شما می توانید به جای استفاده از کلمات کلیدی اصلی و رایج از کلمات کلیدی افزوده استفاده کنید و بر روی کلمه کلیدی که ایجاد کرده اید بالاترین رتبه را در گوگل از طریق بهینه سازی مطلب مورد نظر بدست آورید.

اگر بر روی کلمات کلیدی که رقابت کمتر بر سر آنها است، تمرکز کنید، وب سایت شما می تواند هر چه زودتر از سندباکس گوگل خارج شود زیرا کلمات کلیدی که رقابت بر سر آنها کم است تحت تاثیر سندباکس قرار نمی گیرند.

زمانی که سایت در سندباکس گوگل قرار دارد، چه کارهایی باید انجام دهیم؟

تا زمانی که سایت شما در سندباکس گوگل قرار دارد باید بفکر بهینه سازی محتوا و مطالب سایت خود باشید، تا پس از خروج از سندباکس رتبه بالایی را کسب کنید.فقط و فقط باید محتوای بهینه و عالی تولید کنید و از اعمال سئو کلاه سیاه به شدت بپرهیزید. در زمان تولید محتوا به کلمات کلیدی توجه داشته باشید که ارتباطی بین عنوان و کلمه کلیدی وجود داشته باشد،

همچنین به نقشه سایت توجه کنید و مطمئن شوید که تمامی صفحات سایت لینک ورودی و خروجی داشته باشند. افزایش لینک های دریافتی با کلمات کلیدی متنوع و مرتبط با کلمه کلیدی سایت از مراجع معتبر، مدت زمان ماندن در سندباکس را کاهش می دهد و زودتر میتوانید از سند باکس گوگل خارج شوید.

رتبه سایت پس از خروج از سندباکس گوگل

اما پس از اینکه از سندباکس گوگل خارج شدید شاید رتبه وب سایت شما چندان بالا نباشد که به دلایل مختلفی مربوط می شود. معمولا ایجاد بک لینک های با کیفیت از مراجع معتبر در افزایش رتبه سایت تاثیر بسیاری دارد و از کلمات کلیدی مرتبط در صفحات مختلف سایت تان استفاده کنید تا پس از خروج از سندباکس رتبه بالایی داشته باشید. شاید این سوال برای شما پیش آید که در زمان خروج از سندباکس، چه مدت طول می کشد که سایت رتبه واقعی خود را کسب کند؟ باید توجه داشته باشید نمی توان زمان مشخصی را برای این موضوع تعیین کرد و کسب رتبه برتر به عوامل مختلفی بستگی دارد که به برخی از آنها اشاره شد.

لطفا تجربیات و دیدگاه های خود را در زمینه سندباکس گوگل و تاثیر آن در سئو سایت با ما و کاربران تعمیراتچی وردپرس در میان بگذارید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم. برای مشاوره در حوزه سئو میتوانید با شماره های درون سایت در تماس باشید و از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمائید.

0 0 vote
Article Rating
مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!