آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ گوگل چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد

1 دیدگاه
  1. خانه
  2. طراحی سایت
  3. سئو وردپرس
  4. آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ گوگل چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد
به این محتوا امتیاز دهید!

آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ گوگل ، ممکن است این نام را در این روز ها بسیار شنیده باشید. تغییرات روز های گذشته سئو وب سایت ها و رتبه وب سایت ها در جستجو های گوگل زنگ خطری مبنی بر روز رسانی الگوریتم جدیدی از گوگل به صدا درآمد که باعث این تغییرات گسترده گردیده است.

الگوریتم فلوریدا ۲ یکی از اصلی ترین برنامه ها و الگوریتم های هسته گوگل است که وب سایت های موجود بر اساس آن رتبه بندی می شوند که در روز های گذشته شاهد تغییرات بسیاری در رتبه وب سایت ها بوده ایم.

این تغییرات شاید پیش نیازی بر به روز رسانی جدید گوگل در الگوریتم فلوریدا ۲ است. این الگوریتم یکی از الگوریتم های هسته ای گوگل بوده و تغییرات در آن سبب ایجاد کنش های بسیار روی نتایج وب سایت ها میشود. در ادامه در خصوص تاثیرات این آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ بیشتر صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید.

 

مهر تایید گوگل بر آپدیت الگوریتم هسته ای فلوریدا ۲

کمتر این موضوع رخ می دهد که گوگل تاییدی بر به روز رسانی الگوریتم های خود ارائه دهد اما در روز های گذشته اکانت رسمی گوگل در توئیتر تاییدی بر این ادعا ثبت کرده است. الگوریتم موسوم به فلوریدا ۲ در دست به روز رسانی بوده و ممکن است این به روز رسانی به دلیل گستردگی آن و مدت زمانی که تکمیل می شود باعث ناپایداری نتایج در جستجو ها گردد.

آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ گوگل چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد

آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ گوگل چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد

 

متن توئیت به شرح زیر است:

این هفته ما یک آپدیت گسترده برای الگوریتم هسته ای گوگل منتشر کرده ایم همان طور که چند بار در سال این کار را انجام می دهیم راهنمایی ما در مورد چنین آپدیتی همان مواردی است که قبلا گفته ایم.

 

بنابر اطلاعات دریافت شده و همچنین بررسی های صورت گرفته تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ دیمایتو آپدیت جدید گوگل موسوم به فلوریدا ۲ یکی از اصلی ترین به روز رسانی سال های اخیر گوگل است که این به روز رسانی های بزرگ اغلب سبب ایجاد دگرگونی بسیار زیاد در نتایج جستجو ها و رنکینگ وب سایت های موجود در دیتابیس گوگل شده است.

پس با توجه به شرایط ایجاد شده وب مستران گرامی حتما باید منتظر یک دگرگونی بسیار شدید در رنکینگ وب سایت خود و نتایج گوگل باشند که جایی برای نگرانی نیست، اما نکته مهم موجود این است که شما باید بدانید که دلیل این به روز رسانی بزرگ چیست و در نهایت اینکه این به روز رسانی سبب چه تغییراتی در رتبه بندی وب سایت ها می شود. برای این منظور در ادامه بررسی می کنیم که آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ به چه دلیل انجام شده و در انتها چه اتفاقاتی در خصوص این به روز رسانی خواهد افتاد.

 

آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ گوگل بر چه موضوعاتی متمرکز است؟

الگوریتم جدید گوگل یکی از تغییرات بسیار بزرگ در سال های اخیر از طرف موتور جستجوگر گوگل بوده; اما این تغییر الگوریتم چه تاثیراتی بر وب سایت ها داشته است؟

  • حساسیت روی سرعت وب سایت ها و نیاز به بهبود سرعت لود وب سایت برای آینده
  • حساسیت روی بهینه سازی محتوایی وب سایت ها در جهت ارائه محتوا بهتر و مناسب تر به کاربران
  • حساسیت روی کیفیت بالا بک لینک ها و مرغوبیت لینک های ایجاد شده در وب سایت

 

به روز رسانی هسته ای گوگل چیست؟

بروزرسانی های هسته ای گوگل آپدیت هایی هستند که تاثیر عمیقی بر روی روش ها و نتایج جستجو ها می گذارند و این تاثیرات در اکثریت مواقع متوجه کاربران و وب سایت ها نیست و صرفا در جهت نمایش بهتر و بهینه تر نتایج به کاربران است و در اکثریت مواقع این آپدیت ها صرفا روش کاری موتور جستجوگر گوگل را بهبود می دهد و تاثیری بر وب سایت ها و موضوعات کاری وب سایت ها ندارد.

 

خاطرات تلخ آپدیت الگوریتم فلوریدا

برای سئو کار های قدیمی یکی از نقاط عطف سئو در سال های گذشته به روز رسانی فلوریدا در سال ۲۰۰۳ بود که این بروزرسانی سبب ایجاد تغییرات بسیار عظیم و زلزله ای بزرگ در گوگل بود که سبب شد بیشتر قوانین و روش های سئو در موتور جستجو گوگل تغییر یافته و قوانین بسیار بسیار سخت تر و جدید تری بر آن اعمال شود.

صبح یکی از روز های سال ۲۰۰۳ بود که وب مستران پس از جستجو در گوگل متوجه تغییرات بسیار عظیمی در نتایج شدند که در اکثر وب سایت ها کاهش شدید رتبه و حتی محو شدن در برخی از کلمات کلیدی مشاهده شد که این موضوع با واکنش گوگل مواجه شد که خبر از آپدیتی بسیار بزرگ و عظیم در الگوریتم فلوریدا می داد که سبب این تغییرات بزرگ شد.

اولین آپدیت الگوریتم فلوریدا ترسناک بود و البته کاملا مبهم. مثل آپدیت جدید فلوریدای ۲ که باز هم کاملا مبهم بوده و اکثریت سئو کاران روشی برای مقابله با آن یافت نکرده اند. تنها روشی که موجود است و بر آن تاکید میشود استفاده از محتوای بهینه شده بوده و هست و خواهد بود.

 

در قبال آپدیت الگوریتم فلوریدا ۲ چه باید کرد؟

با توجه به شرایط و نتایج موجود تنها روش گذر از این تغییرات بزرگ و عمیق همانطور که گفته شد تولید محتوا بهینه و مناسب برای کاربران است. همواره گوگل بر این موضوع تاکید داشت که با توجه به پیشرفت هوش مصنوعی موتور های جستجوگر شما باید محتوا مناسب، بهینه شده، پربار و جدید تولید کنید که سبب باقی ماندن کاربر در وب سایت شما و جذب شدن آن به مقاله و محتوا تولیدی شما شود و شما باید در نظر داشته باشید که در صورتی که محتوا مناسب تولید می کنید این زلزله بزرگ تاثیری بر شرایط وب سایت شما نخواهد داشت.

در پایان این مقاله که در خصوص آپدیت فلوریدا ۲ بسیار صحبت شد و حالا هر وب مستری بیش از پیش به داشتن محتوای بهینه نیاز دارد شما میتوانید از خدمات تولید محتوا دیمایتو استفاده نمائید. برای این منظور پلن ها را مشاهده نموده و در صورت داشتن سوال و یا مشکلی میتوانید از بخش تیکت ها و یا تماس با پشتیبانی سایت با ما در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط بیشتری بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید!